#spolupredeti alebo Domáca videoškola

Dobrý deň,

prežívame ťažké obdobie a preto som sa za portál PLATSTAROSTU.SK rozhodol nečakať na zázrak, ale aktívne priložiť ruku k dielu. Veľa z Vás je rodičmi školopovinných detí.
Kedže je výučba v tejto chvíli výlučne na nás rodičoch a väčšina škôl hlavne v menších obciach nemá kapacitu ani technické zázemie na nejaký online video prenos vyučovania, padlo rozhodnutie ponúknuť moje vlastné kapacity a znalosti učiteľom a spoločne vytvoriť sériu učebných videí.
Túto možnosť som v tejto chvíli ponúkol vedeniu ZŠ Kysucká v Senci, s ktorou by sme v prípade dohody skúsili tieto videá pripraviť. Predstava je zatiaľ sa zamerať prioritne na 1. ročník ZŠ a jednotlivé základné predmety ako je matematika, slovenský jazyk, atď.
Následne, ak sa tento model osvedčí, môžeme uvažovať o rozšírení.
Preto by som rád vedel, či by ste mali aj Vy záujem o takéto videohodiny pre Vaše deti. Samozrejme, že každý učiteľ učí inak, ale na to teraz asi nemôžeme pozerať a vždy je lepšie aspoň niečo ako nič.

Všetky výukové videá budú dostupné ZADARMO bez akýchkoľvek poplatkov!

V prípade, že sa s menovanou školou dohodnem, tak to budem pripravovať popri vlastnej práci a s ohľadom na pedagógov a hlavne s dôrazom na zdravie v tejto dobe.

Jedinou možnou podporou bude možnosť prispieť na chod portálu ako takého. Tam môžu prispieť samotní ľudia, obce, mestá, spoločnosti a pod., ktorým sa daná aktivita bude páčiť. Nie je to povinné, všetko je na báze dobrovoľnosti.

Podporiť našu činnosť môžete TU alebo priamo na konci tohto článku.

Berte to prosím tak, že nepôjde o bombasticky grafický spracované videá. Momentálne ide o čas a hlavne o to, čo najskôr aspoň trochu prevziať učenie detí z rodičov na odborníkov.

Ak myslíte, že tieto vyučovacie videá by ste mali záujem aj pre Vaše deti alebo deti Vašich známych, prosím dajte im vedieť.
Prosím pošlite tento článok učiteľom a učiteľkam, prípadne priateľom, kamarátom.

Ak by ste sami chceli nejako byť užitočný, prípadne máte nápad či myšlienku, neváhajte a píšte na admin@platstarostu.sk

Ak chcete dostať informáciu o spustení, prosím zaregistrujte sa TU.


Podporte nás

Select Payment Method
Personal Info

Credit Card Info
This is a secure SSL encrypted payment.

Donation Total: 10€

Zoznam podporovateľov:

MN

Michal Neffe

5€
BD

Branislav Diabelko

5€
IP

Iveta Paulova

50€
AT

Adrián Takács

20€
PA

Peter Abrahám

50€

tibor Čičmanec

25€
MJ

Mgr. Alena Jelušová Jelušová

20€
GF

Gabriel Fekete

10€